Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11082
- Articol:7f4da795
- Disponibilitate:În stock99
- Baterie :2 x AA
- Clasa de laser :2
- Dimensiuni :215x88x187 mm
- Direcția de razele :orizontal
- Domeniu de lucru :8 m
- Fir :1/4"
- Gama de auto-nivelare :± 4°
- Lungime de undă :635 nm
- Număr de lazeri :2
- Precizie de nivelare :± 0,5 mm/m
- Timp pentru măsurare :5 sec
- Tip :nivelul laser
- Arată toate specificatiile
1.243 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 234 Lei / lună |
130 Lei / lună |
95 Lei / lună |
78 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Baterie | 2 x AA |
| Clasa de laser | 2 |
| Dimensiuni | 215x88x187 mm |
| Direcția de razele | orizontal |
| Domeniu de lucru | 8 m |
| Fir | 1/4" |
| Gama de auto-nivelare | ± 4° |
| Lungime de undă | 635 nm |
| Număr de lazeri | 2 |
| Precizie de nivelare | ± 0,5 mm/m |
| Timp pentru măsurare | 5 sec |
| Tip | nivelul laser |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







