Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31413
- Articol:A1647792
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:3 baterii AAA NiMH
- Dimensiuni:115х49х26 mm
- Domeniul de măsurare maxim:80 m
- Domeniul de măsurare min.:0.2 m
- Garanție:12 luni
- Geanta\husă:da
- Grad de protecție:IP 65
- Greutate:0.17
- În plus:cablu de incarcare inclus
- Lungime de undă:690 nm
- Precizie de măsurare:±2 mm
- Producător:Tolsen
- Tip:cu laser
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | 3 baterii AAA NiMH |
| Dimensiuni | 115х49х26 mm |
| Domeniul de măsurare maxim | 80 m |
| Domeniul de măsurare min. | 0.2 m |
| Garanție | 12 luni |
| Geanta\husă | da |
| Grad de protecție | IP 65 |
| Greutate | 0.17 |
| În plus | cablu de incarcare inclus |
| Lungime de undă | 690 nm |
| Precizie de măsurare | ±2 mm |
| Producător | Tolsen |
| Tip | cu laser |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





