Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30358
- Articol:A1686384
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:2x AAA 1.5 V
- Clasă laser:2
- Dimensiuni:120х50х30 mm
- Domeniul de măsurare maxim:40 m
- Domeniul de măsurare min.:0.05 m
- Garanție:12 luni
- Geanta\husă:da
- Grad de protecție:IP 54
- Greutate:0.11
- Lungime de undă:635 nm
- Număr valori memorate:20
- Precizie de măsurare:±1,5 mm
- Producător:DeToolz
- Putere laser:1.5 mW
- Senzorul de înclinare:da
- Timp de măsurare:0,5 - 3 sec
- Tip:cu laser
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | 2x AAA 1.5 V |
| Clasă laser | 2 |
| Dimensiuni | 120х50х30 mm |
| Domeniul de măsurare maxim | 40 m |
| Domeniul de măsurare min. | 0.05 m |
| Garanție | 12 luni |
| Geanta\husă | da |
| Grad de protecție | IP 54 |
| Greutate | 0.11 |
| Lungime de undă | 635 nm |
| Număr valori memorate | 20 |
| Precizie de măsurare | ±1,5 mm |
| Producător | DeToolz |
| Putere laser | 1.5 mW |
| Senzorul de înclinare | da |
| Timp de măsurare | 0,5 - 3 sec |
| Tip | cu laser |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







