Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31520
- Articol:A1433886
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimintare:Acumulator
- Altele:fără baterie
- Diametrul ext. al discului:115 mm
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Greutatea masinii:3.62 kg
- Producător:Villager
- Tensiunea bateriei:18 V
- Tip de baterie:Li-Ion
- Turația in gol:8000 rpm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimintare | Acumulator |
| Altele | fără baterie |
| Diametrul ext. al discului | 115 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea masinii | 3.62 kg |
| Producător | Villager |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Turația in gol | 8000 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




