Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31169
- Articol:A1395486
- Disponibilitate:În stock99
- Alimintare:Priza
- Diametrul ext. al discului:115 mm
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Producător:Tolsen
- Putere absorbita:760 W
- Turația in gol:11000 rpm
- Valiză:nu
- Arată toate specificatiile
642 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 120 Lei / lună |
67 Lei / lună |
49 Lei / lună |
40 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimintare | Priza |
| Diametrul ext. al discului | 115 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Tolsen |
| Putere absorbita | 760 W |
| Turația in gol | 11000 rpm |
| Valiză | nu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


