Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15265
- Articol:77e7924f5
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Butoane retractabile :este
- Convecţie :este
- Dimensiuni :59,4x59,5x54,7 cm
- Ghidaje telescopice :este
- Grill :este
- Iluminare :este
- Măsuri de incorporare :59х56х55 cm
- Material fațadă :sticlă
- Metodă curăţare :catalitică
- Numar geamuri de protecţie la uşă :2
- Numărul funcții :8
- Putere :3500 W
- Volum cuptor :71 litri
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Butoane retractabile | este |
| Convecţie | este |
| Dimensiuni | 59,4x59,5x54,7 cm |
| Ghidaje telescopice | este |
| Grill | este |
| Iluminare | este |
| Măsuri de incorporare | 59х56х55 cm |
| Material fațadă | sticlă |
| Metodă curăţare | catalitică |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 2 |
| Numărul funcții | 8 |
| Putere | 3500 W |
| Volum cuptor | 71 litri |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







