Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31172
- Articol:A1654014
- Disponibilitate:În stock99
- Alimintare:Priza
- Altele:cheie în set
- Diametrul de aterizare:125 mm
- Garanție:12 luni
- Lungime cablu de alimentare:2 m
- Mâner suplimentar:da
- Producător:Tolsen
- Putere absorbita:1200 W
- Turația in gol:11500 rpm
- Arată toate specificatiile
1.073 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 202 Lei / lună |
112 Lei / lună |
82 Lei / lună |
67 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimintare | Priza |
| Altele | cheie în set |
| Diametrul de aterizare | 125 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Mâner suplimentar | da |
| Producător | Tolsen |
| Putere absorbita | 1200 W |
| Turația in gol | 11500 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







