Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31168
- Articol:A607410
- Disponibilitate:În stock99
- Blocarea arborelui:da
- Controlul turației:nu
- Diametrul ext. al discului:125 mm
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Producător:Tolsen
- Putere absorbita:950 W
- Turația in gol:11000 rpm
- Arată toate specificatiile
1.099 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 206 Lei / lună |
115 Lei / lună |
84 Lei / lună |
69 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Blocarea arborelui | da |
| Controlul turației | nu |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Tolsen |
| Putere absorbita | 950 W |
| Turația in gol | 11000 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






