Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:377-04
- Articol:127
- Disponibilitate:În stock151
849 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 159 Lei / lună |
89 Lei / lună |
65 Lei / lună |
53 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Specificații P.I.T P61253N
| Putere absorbita | 1100 W |
| Alimintare | Priza |
| Turatia in gol | 11000 rpm |
| Controlul turației | nu este |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Blocarea arborelui | este |
| Greutatea masinii | 1.8 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




