Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24725
- Articol:Zb0baba55a
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimintare :Acumulator
- Blocarea arborelui :este
- Capacitatea bateriei :5 Ah
- Diametrul ext. al discului :230 mm
- Filetul arborelui :22,23
- Greutatea masinii :5.2 kg
- Mâner suplimentar :este
- Tensiunea bateriei :36 V
- Tip de baterie :Li-Ion
- Turația în gol :6000 rpm
- Valiză :nu este
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Polizor unghiular Makita DGA900Z
- Alimintare Acumulator
- Tip de baterie Li-Ion
- Tensiunea bateriei 36 V
- Capacitatea bateriei 5 Ah
- Turatia in gol 6000 rpm
- Diametrul ext. al discului 230 mm
- Filetul arborelui 22,23
- Blocarea arborelui da
- Mâner suplimentar da
- Greutatea masinii 5.2 kg
- Valiză nu
- Altele fără baterie și încărcător
| Specificatii | |
| Alimintare | Acumulator |
| Blocarea arborelui | este |
| Capacitatea bateriei | 5 Ah |
| Diametrul ext. al discului | 230 mm |
| Filetul arborelui | 22,23 |
| Greutatea masinii | 5.2 kg |
| Mâner suplimentar | este |
| Tensiunea bateriei | 36 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Turația în gol | 6000 rpm |
| Valiză | nu este |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






