Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29831
- Articol:A846195
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimintare:Priza
- Controlul turației:nu
- Diametrul ext. al discului:230 mm
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Greutatea masinii:5.9 kg
- Mâner suplimentar:da
- Pornire lină:da
- Producător:Interskol
- Putere absorbita:2300 W
- Turația in gol:6500 rpm
- Valiză:nu
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimintare | Priza |
| Controlul turației | nu |
| Diametrul ext. al discului | 230 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea masinii | 5.9 kg |
| Mâner suplimentar | da |
| Pornire lină | da |
| Producător | Interskol |
| Putere absorbita | 2300 W |
| Turația in gol | 6500 rpm |
| Valiză | nu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





