Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30207
- Articol:A1781451
- Disponibilitate:În stock99
- Alimintare:Priza
- Controlul turației:da
- Diametrul de aterizare:22.2 mm
- Diametrul ext. al discului:125 mm
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Greutatea masinii:3.8 kg
- Lungime cablu de alimentare:3 m
- Mâner suplimentar:da
- Pornire lină:da
- Producător:Graphite
- Putere absorbita:1200 W
- Turația in gol:11000 rpm
- Arată toate specificatiile
1.599 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 301 Lei / lună |
167 Lei / lună |
123 Lei / lună |
101 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimintare | Priza |
| Controlul turației | da |
| Diametrul de aterizare | 22.2 mm |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea masinii | 3.8 kg |
| Lungime cablu de alimentare | 3 m |
| Mâner suplimentar | da |
| Pornire lină | da |
| Producător | Graphite |
| Putere absorbita | 1200 W |
| Turația in gol | 11000 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

