Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30198
- Articol:A603075
- Disponibilitate:În stock99
- Alimintare:Acumulator
- Altele:fără baterie și încărcător
- Blocarea arborelui:da
- Controlul turației:nu
- Diametrul ext. al discului:115 mm
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Greutatea masinii:1.6 kg
- Producător:Graphite
- Tensiunea bateriei:18 V
- Turația in gol:10000 rpm
- Arată toate specificatiile
1.349 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 254 Lei / lună |
141 Lei / lună |
104 Lei / lună |
85 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimintare | Acumulator |
| Altele | fără baterie și încărcător |
| Blocarea arborelui | da |
| Controlul turației | nu |
| Diametrul ext. al discului | 115 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea masinii | 1.6 kg |
| Producător | Graphite |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Turația in gol | 10000 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







