Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30347
- Articol:A1709205
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimintare:Priza
- Diametrul ext. al discului:125 mm
- Dimensiune:330x120x120 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea masinii:1.6 kg
- Producător:DeToolz
- Putere absorbita:900 W
- Turația in gol:12000 rpm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimintare | Priza |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Dimensiune | 330x120x120 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea masinii | 1.6 kg |
| Producător | DeToolz |
| Putere absorbita | 900 W |
| Turația in gol | 12000 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







