Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30346
- Articol:A1825731
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimintare:Acumulator
- Altele:1 baterie și încărcător in set
- Blocarea arborelui:da
- Capacitatea bateriei:4 Ah
- Diametrul de aterizare:22.2 mm
- Diametrul ext. al discului:125 mm
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Greutatea masinii:2.6 kg
- Producător:DeToolz
- Tensiunea bateriei:20 V
- Tip de baterie:Li-Ion
- Turația in gol:7000 rpm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimintare | Acumulator |
| Altele | 1 baterie și încărcător in set |
| Blocarea arborelui | da |
| Capacitatea bateriei | 4 Ah |
| Diametrul de aterizare | 22.2 mm |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea masinii | 2.6 kg |
| Producător | DeToolz |
| Tensiunea bateriei | 20 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Turația in gol | 7000 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




