Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24664
- Articol:Z559ba312e
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :priza
- Deschiderea mandrinei :13 mm
- Diam. max. in beton :16 mm
- Diametrul găurii în lemn :30 mm
- Diametrul găurii în oțel :13 mm
- Frecvența bătăilor in gol :44800 min‾¹
- Numărul de viteze :1
- Putere :680 W
- Revers :este
- Tip aplicații :găurit
- Tip mandrină :cu cheie
- Tip :cu percuție
- Turația în gol :2800 min‾¹
- Valiză de depozitare :este
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Mașină de găurit cu percuție Makita HP1640K - echipată cu o mandrină cheie, care garantează o fixare fiabilă a echipamentului. Există două moduri de lucru: foraj cu ciocan și foraj fără ciocan. Comutarea între ele se efectuează prin intermediul unui comutator în partea superioară a corpului. Pe partea laterală a corpului există un buton de blocare „Start” pentru confortul unei operații pe termen lung. Datorită dimensiunilor reduse ale sculei, este posibil să lucrați cu o singură mână, ceea ce este foarte important atunci când efectuați lucrări aeriene.
Acest instrument este furnizat într-un case de protecție.
Specificații tehnice
- Putere absorbită 680 W
- Cap. de găurire max. în lemn 30 mm
- Turatii in gol 0-2800 rpm
- Lungime cablu alimentare 2.5 m
- Capacitate de găurire max. în oțel 13 mm
- Greutate 1.8 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Diam. max. in beton | 16 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 30 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Frecvența bătăilor in gol | 44800 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 1 |
| Putere | 680 W |
| Revers | este |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrină | cu cheie |
| Tip | cu percuție |
| Turația în gol | 2800 min‾¹ |
| Valiză de depozitare | este |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



