Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:12618
- Articol:6ef2c4b6
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare :priza
- Diam. max. in beton :13 mm
- Diametrul găurii în lemn :13 mm
- Diametrul găurii în oțel :10 mm
- Limitator adancime ajustabil :este
- Lungime cablu de alimentare :3 m
- Maner secundar :este
- Numărul de viteze :1
- Putere :900 W
- Rotații 1 viteza :3000 min‾¹
- Tip aplicații :burghiu
- Tip mandrină :cu cheie
- Tip :cu percuție
- Arată toate specificatiile
920 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 173 Lei / lună |
96 Lei / lună |
71 Lei / lună |
58 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Mașină de găurit cu percuție Stark ID900 (120090030) - este o masina de gaurit cu percutie usor de utilizat cu o capacitate de gaurire mare. Aceasta este echipata cu un motor de 900W si are o dubla functionalitate: gaurire si gaurire cu percutie, posibilitati ce pot fi selectate prin simpla apăsare a butonului de selecți. Se poate alege sensul de rotatie cu ajutorul sistemului de inversare datorita blocului de perii colectoare. Manerul ergonomic cu protectie antialunecare ajuta utilizatorul in manevrarea masinii confortabil.
Specificații tehnice
- Putere absorbită 900 W
- Capacitate de găurire max. în lemn 30 mm
- Turatii in gol 0-3000 rpm
- Lungime cablu alimentare 3.0 m
- Capacitate de găurire max. în oțel 13 mm
- Greutate (EPTA) 2.8 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Diam. max. in beton | 13 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 13 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 10 mm |
| Limitator adancime ajustabil | este |
| Lungime cablu de alimentare | 3 m |
| Maner secundar | este |
| Numărul de viteze | 1 |
| Putere | 900 W |
| Rotații 1 viteza | 3000 min‾¹ |
| Tip aplicații | burghiu |
| Tip mandrină | cu cheie |
| Tip | cu percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

