Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:12598
- Articol:40f584b3
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare :rețea
- Controlul electronic al vitezei :este
- Deschiderea mandrinei :13 mm
- Limitator adancime ajustabil :este
- Lungime cablu de alimentare :2 m
- Maner secundar :este
- Numărul de viteze :1
- Putere :800 W
- Revers :este
- Rotații 1 viteza :33000 min‾¹
- Tip aplicații :găurit
- Tip mandrină :rapida
- Tip :cu percuție
- Valiză de depozitare :nu este
- Arată toate specificatiile
850 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 160 Lei / lună |
89 Lei / lună |
65 Lei / lună |
53 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Mașină de găurit cu percuție Stark ID-800Q - este o masina de gaurit cu percutie usor de utilizat cu o capacitate de gaurire mare. Aceasta este echipata cu o dubla functionalitate: gaurire si gaurire cu percutie, posibilitati ce pot fi selectate prin simpla culisare a butonului de selectie. Acesta masina de gaurit cu percutie este echipata cu o mandrina fara cheie, care permite schimbarea rapida si simpla a accesoriilor. Turatia variabila cu viteza pre-selectabila ofera caracterul multilateral si controlul lucrarilor. Aceasta masina de gaurit cu percutie se livreaza impreuna cu un maner lateral si cu un sistem de reglare a adancimii.
Specificații tehnice
- Putere absorbită 800 W
- Capacitate de găurire max. în lemn 30 mm
- Turatii in gol 0-3300 rpm
- Lungime cablu alimentare 2.0 m
- Capacitate de găurire max. în oțel 13 mm
- Greutate (EPTA) 2.4 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Controlul electronic al vitezei | este |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Limitator adancime ajustabil | este |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Maner secundar | este |
| Numărul de viteze | 1 |
| Putere | 800 W |
| Revers | este |
| Rotații 1 viteza | 33000 min‾¹ |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrină | rapida |
| Tip | cu percuție |
| Valiză de depozitare | nu este |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa








