Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:806-07
- Articol:508
- Disponibilitate:În stock99
3.100 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 583 Lei / lună |
325 Lei / lună |
239 Lei / lună |
196 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Specificații Metabo SBE 760 (600841850)
| Tip aplicații | găurit |
| Tip | cu percuție |
| Putere | 760 W |
| Tip mandrina | rapida |
| Alimentare | priza |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Turația în gol | 3200 min‾¹ |
| Frecventa batailor in gol | 58000 min‾¹ |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diam. max. in beton | 16 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 40 mm |
| Revers | este |
| Lungime cablu de alimentare | 2.6 m |
| Greutate | 2.3 kg |
| Limitator adancime ajustabil | este |
| Maner secundar | este |
| Valiză de depozitare | este |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


