Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:801-07
- Articol:503
- Disponibilitate:În stock99
2.300 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 433 Lei / lună |
241 Lei / lună |
177 Lei / lună |
145 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Specificații Metabo SBE 650 (600671510)
| Tip aplicații | găurit/amestecat |
| Tip | cu percuție |
| Putere | 650 W |
| Tip mandrina | rapida |
| Alimentare | priza |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Turația în gol | 2800 min‾¹ |
| Frecventa batailor in gol | 44800 min‾¹ |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diam. max. in beton | 16 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 30 mm |
| Revers | este |
| Lungime cablu de alimentare | 2.5 m |
| Greutate | 1.8 kg |
| Limitator adancime ajustabil | este |
| Maner secundar | este |
| Valiză de depozitare | este |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






