Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24750
- Articol:Z968db718c
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :priza
- Deschiderea mandrinei :13 mm
- Diam. max. in beton :20 mm
- Diametrul găurii în lemn :40 mm
- Diametrul găurii în oțel :13 mm
- Frecvența bătăilor in gol :5800 min‾¹
- Numărul de viteze :2
- Putere :720 W
- Revers :este
- Tip aplicații :găurit
- Tip mandrină :rapida
- Tip :cu percuție
- Turația în gol :2900 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Maşină de găurit Makita HP2051H
- Tip aplicații găurit
- Tip cu percuție
- Putere 720 W
- Tip mandrina rapida
- Alimentare priza
- Deschiderea mandrinei 13 mm
- Numărul de viteze 2
- Turația în gol 2900 min‾¹
- Frecventa batailor in gol 5800 min‾¹
- Diametrul găurii în oțel 13 mm
- Diam. max. in beton 20 mm
- Diametrul găurii în lemn 40 mm
- Revers da
- Greutate 2.5 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Diam. max. in beton | 20 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 40 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Frecvența bătăilor in gol | 5800 min‾¹ |
| Numărul de viteze | 2 |
| Putere | 720 W |
| Revers | este |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrină | rapida |
| Tip | cu percuție |
| Turația în gol | 2900 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


