Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31431
- Articol:A1395483
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priză
- Diametrul ext. al discului:150 mm
- Diametrul int. al discului:16 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:3 kg
- Grosime 1 slefuire:12.7 mm
- Producător:Tolsen
- Puterea absorbită:150 W
- Turația în gol:2950 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priză |
| Diametrul ext. al discului | 150 mm |
| Diametrul int. al discului | 16 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 3 kg |
| Grosime 1 slefuire | 12.7 mm |
| Producător | Tolsen |
| Puterea absorbită | 150 W |
| Turația în gol | 2950 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






