Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30018
- Articol:A1188402
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Diametrul ext. al discului:250 mm
- Diametrul int. al discului:25.4 mm, 32 mm
- Dimensiuni:610х424х404 mm
- Garanție:12 luni
- Granulație de 1 slefuire:36
- Granulație de 2 slefuire:60
- Greutatea:51 kg
- Grosime 1 slefuire:25 mm
- Grosime 2 slefuire:25 mm
- Producător:Jet
- Puterea absorbită:1900 W
- Turația în gol:1400 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Diametrul ext. al discului | 250 mm |
| Diametrul int. al discului | 25.4 mm, 32 mm |
| Dimensiuni | 610х424х404 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Granulație de 1 slefuire | 36 |
| Granulație de 2 slefuire | 60 |
| Greutatea | 51 kg |
| Grosime 1 slefuire | 25 mm |
| Grosime 2 slefuire | 25 mm |
| Producător | Jet |
| Puterea absorbită | 1900 W |
| Turația în gol | 1400 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


