Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30265
- Articol:A339768
- Disponibilitate:În stock99
- Diametrul ext. al discului:150 mm
- Diametrul int. al discului:12.7 mm
- Dimensiuni:360х250х290 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:9.5 kg
- Producător:Graphite
- Puterea absorbită:370 W
- Turația în gol:2850 min-1
- Arată toate specificatiile
3.760 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 708 Lei / lună |
394 Lei / lună |
290 Lei / lună |
238 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Diametrul ext. al discului | 150 mm |
| Diametrul int. al discului | 12.7 mm |
| Dimensiuni | 360х250х290 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 9.5 kg |
| Producător | Graphite |
| Puterea absorbită | 370 W |
| Turația în gol | 2850 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





