Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31942
- Articol:A1678800
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Conicitatea axului:MT4
- Cursa de găurire:120 mm
- Deschiderea mandrinei:20 mm
- Dimensiunile mesei:420x480 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:125 kg
- Număr de viteze:12
- Producător:Wokin
- Putere:1500 W
- Tip:de masă
- Tip mandrina:cu cheie
- Turația în gol max:2450 min-1
- Turația în gol min.:150 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Conicitatea axului | MT4 |
| Cursa de găurire | 120 mm |
| Deschiderea mandrinei | 20 mm |
| Dimensiunile mesei | 420x480 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 125 kg |
| Număr de viteze | 12 |
| Producător | Wokin |
| Putere | 1500 W |
| Tip | de masă |
| Tip mandrina | cu cheie |
| Turația în gol max | 2450 min-1 |
| Turația în gol min. | 150 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa