Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31943
- Articol:A1636266
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cursa de găurire:50 mm
- Deschiderea mandrinei:13 mm
- Dimensiunile mesei:160х160 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:16 kg
- Producător:Wokin
- Putere:350 W
- Tip:de masă
- Tip mandrina:cu cheie
- Turația în gol max:2620 min-1
- Turația în gol min.:620 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Cursa de găurire | 50 mm |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Dimensiunile mesei | 160х160 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 16 kg |
| Producător | Wokin |
| Putere | 350 W |
| Tip | de masă |
| Tip mandrina | cu cheie |
| Turația în gol max | 2620 min-1 |
| Turația în gol min. | 620 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





