Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30014
- Articol:A1188426
- Disponibilitate:În stock99
- Conicitatea axului:МК-3
- Diametrul găurii în oțel:32 mm
- Dimensiuni:584х864х1143 mm
- Dimensiunile mesei:550х500 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:265 kg
- Număr de viteze:5
- Producător:Jet
- Putere:1100 W
- Revers:da
- Tip:de masă
- Turația în gol max:2500 min-1
- Turația în gol min.:280 min-1
- Arată toate specificatiile
51.499 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 9698 Lei / lună |
5407 Lei / lună |
3976 Lei / lună |
3261 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Conicitatea axului | МК-3 |
| Diametrul găurii în oțel | 32 mm |
| Dimensiuni | 584х864х1143 mm |
| Dimensiunile mesei | 550х500 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 265 kg |
| Număr de viteze | 5 |
| Producător | Jet |
| Putere | 1100 W |
| Revers | da |
| Tip | de masă |
| Turația în gol max | 2500 min-1 |
| Turația în gol min. | 280 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







