Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11100
- Articol:42.505.95
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cursa de găurire :60 mm
- Deschiderea mandrinei :16 mm
- Diametrul găurii în lemn :16 mm
- Diametrul găurii în oțel :16 mm
- Dimensiuni :850x230x350 mm
- Număr de viteze :12
- Putere :630 W
- Tip mandrină :cu cheie
- Tip :de banc
- Turația în gol max :2450 min-1
- Turația în gol min. :250 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Cursa de găurire | 60 mm |
| Deschiderea mandrinei | 16 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 16 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 16 mm |
| Dimensiuni | 850x230x350 mm |
| Număr de viteze | 12 |
| Putere | 630 W |
| Tip mandrină | cu cheie |
| Tip | de banc |
| Turația în gol max | 2450 min-1 |
| Turația în gol min. | 250 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






