Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31502
- Articol:A1876995
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de tăiere (45°):50 mm
- Adâncime de tăiere (90°):70 mm
- Diametrul ext. al discului:210 mm
- Dimensiuni masă:500х570 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:15.3 kg
- Orificiu pânză de ferăstrău:30 mm
- Producător:Villager
- Putere:1500 W
- Turația în gol:5000 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere (45°) | 50 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 70 mm |
| Diametrul ext. al discului | 210 mm |
| Dimensiuni masă | 500х570 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 15.3 kg |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 30 mm |
| Producător | Villager |
| Putere | 1500 W |
| Turația în gol | 5000 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






