Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:840-07
- Articol:542
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Metabo TS 254 (600668000)
| Putere | 2000 W |
| Turația în gol | 4200 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 254 mm |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 30 mm |
| Reglarea înclinării (stânga / dreapta) | -1,5/46,5 º |
| Adâncime de tăiere (90°) | 87 mm |
| Adâncime de tăiere (45°) | 54 mm |
| Capacitate de tăiere max. dreapta | 630 mm |
| Nivelul de zgomot | 98 dB |
| Dimensiuni masă | 970x995 mm |
| Dimensiuni | 740x750x355 mm |
| Greutate | 33.4 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





