Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31626
- Articol:A467403
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Capacitatea bateriei:1.5 Ah
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.4 kg
- Max. turații în gol:1000 min-1
- Moment de strângere maxim:20 Nm
- Producător:Villager
- Tensiunea bateriei:18 V
- Tip de baterie:Li-Ion
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.4 kg |
| Max. turații în gol | 1000 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 20 Nm |
| Producător | Villager |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






