Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31615
- Articol:A467457
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:rețea
- Capacit. de găurire în lemn:20 mm
- Capacit. de găurire în otel:10 mm
- Deschiderea mandrinei:10 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:2.55 kg
- Max. turații în gol:750 min-1
- Moment de strângere maxim:10 Nm
- Producător:Villager
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Capacit. de găurire în lemn | 20 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 2.55 kg |
| Max. turații în gol | 750 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 10 Nm |
| Producător | Villager |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






