Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31609
- Articol:A627432
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Capacitatea bateriei:1.5 Ah
- Deschiderea mandrinei:0,8 - 13 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:3.85 kg
- LED-uri de iluminare:da
- Moment de strângere maxim:40 Nm
- Număr de baterii incluse:2
- Numărul de viteze:2
- Producător:Villager
- Reglarea electronică a rotației:da
- Revers:da
- Rotații 1 viteza:450 min‾¹
- Rotații 2 viteza:1600 min‾¹
- Set:case , al doilea acumulator , încărcător
- Suitcase:da
- Tensiunea bateriei:18 V
- Tip:fără percuție
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip mandrină:fixare rapidă
- Trepte ale momentului de torsiune:20
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 0,8 - 13 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 3.85 kg |
| LED-uri de iluminare | da |
| Moment de strângere maxim | 40 Nm |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Numărul de viteze | 2 |
| Producător | Villager |
| Reglarea electronică a rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 450 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1600 min‾¹ |
| Set | case , al doilea acumulator , încărcător |
| Suitcase | da |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip | fără percuție |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Trepte ale momentului de torsiune | 20 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



