Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31602
- Articol:A627447
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Deschiderea mandrinei:1/4" mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.7 kg
- LED-uri de iluminare:da
- Moment de strângere maxim:180 Nm
- Numărul de viteze:1
- Producător:Villager
- Reglarea electronică a rotației:da
- Revers:da
- Rotații 1 viteza:2800 min‾¹
- Set:Fără baterie , servietă , încărcător
- Suitcase:nu
- Tensiunea bateriei:18 V
- Tip:cu percuție
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip mandrină:hexagonală pentru biţi (1/4 HEX)
- Turația în gol:3600 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Deschiderea mandrinei | 1/4" mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.7 kg |
| LED-uri de iluminare | da |
| Moment de strângere maxim | 180 Nm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Producător | Villager |
| Reglarea electronică a rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 2800 min‾¹ |
| Set | Fără baterie , servietă , încărcător |
| Suitcase | nu |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip | cu percuție |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi (1/4 HEX) |
| Turația în gol | 3600 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






