Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31143
- Articol:A1394466
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:acumulator
- Capacitatea bateriei:1.5 Ah
- Deschiderea mandrinei:10 mm
- Garanție:12 luni
- LED-uri de iluminare:da
- Moment de strângere maxim:28 Nm
- Număr de baterii incluse:1
- Numărul de viteze:2
- Producător:Tolsen
- Rotații 1 viteza:400 min‾¹
- Rotații 2 viteza:1400 min‾¹
- Set:acumulator , încărcător
- Suitcase:nu
- Tensiunea bateriei:12 V
- Tip:fără percuție
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip mandrină:fixare rapidă
- Arată toate specificatiile
1.237 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 232 Lei / lună |
129 Lei / lună |
95 Lei / lună |
78 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| LED-uri de iluminare | da |
| Moment de strângere maxim | 28 Nm |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Numărul de viteze | 2 |
| Producător | Tolsen |
| Rotații 1 viteza | 400 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1400 min‾¹ |
| Set | acumulator , încărcător |
| Suitcase | nu |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Tip | fără percuție |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
