Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:12576
- Articol:f3073e9a
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare :acumulator
- Capacitatea bateriei :1.3 Ah
- Deschiderea mandrinei :10 mm
- Greutatea :1.52 kg
- LED-uri de iluminare :este
- Număr de baterii incluse :2
- Numărul de viteze :1
- Reglarea electronică a rotației :este
- Revers :este
- Rotații 1 viteza :650 min‾¹
- Tensiunea bateriei :10.8 V
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :fixare rapidă
- Tip :fără percuție
- Trepte ale momentului de torsiune :15
- Arată toate specificatiile
940 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 177 Lei / lună |
98 Lei / lună |
72 Lei / lună |
59 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Mașină de găurit și înșurubat cu acumulator Stark CD10-2 Li-Ion (210070016) - cu un design scurt pentru a fi folosită cu usurinta in orice conditii. Bec încorporat pentru iluminarea spatiului de lucru. Carlig de fixare pe centura de scule. Forma constructiva compacta datorita tehnologiei acumulatorilor litiu-ion. Dispare efectul de memorie, nu se autodescarca: intotdeauna gata de utilizare datorita tehnologiei acumulatorilor litiu-ion. Preselectia momentului de torsiune cu 19 (+1 x treapta maxima) trepte ale momentului de torsiune plus pozitie de gaurire - putere optima pentru orice utilizare.
Specificații tehnice
- Tensiune acumulator 10.0 V
- Mandrina 1-10 mm
- Capacitate acumulator 1.3 Ah
- Tip acumulator Li-lon
- Momentul Max. de strângere 20 Nm
- Acumulatoare 2*1.3 Ah
- Turație în gol 0-650 (rpm)
- Greutate 1.0 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 1.3 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Greutatea | 1.52 kg |
| LED-uri de iluminare | este |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Numărul de viteze | 1 |
| Reglarea electronică a rotației | este |
| Revers | este |
| Rotații 1 viteza | 650 min‾¹ |
| Tensiunea bateriei | 10.8 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Tip | fără percuție |
| Trepte ale momentului de torsiune | 15 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


