Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:870-07
- Articol:572
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 216 Lei / lună |
120 Lei / lună |
88 Lei / lună |
72 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Specificații Ryobi CSD4130GN
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 4 V |
| Capacitatea bateriei | 1.3 Ah |
| Timp de încărcare | 10 ore |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Deschiderea mandrinei | 6,35 mm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Revers | este |
| Turația în gol | 180 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 5 Nm |
| Set | case |
| Greutatea | 0.47 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa