Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24762
- Articol:Z687938c7f
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacit. de găurire în lemn :25 mm
- Capacit. de găurire în otel :10 mm
- Capacitatea bateriei :1.1 Ah
- Deschiderea mandrinei :10 mm
- Greutatea :1.4 kg
- Max. turații în gol :1400 min-1
- Moment de strângere maxim :30 Nm
- Numărul de viteze :2
- Revers :este
- Tensiunea bateriei :14.4 V
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :fixare rapidă
- Tip :fără percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Mașină de înșurubat Makita MT070E
- Tip fără percuție
- Tip mandrină fixare rapidă
- Tip de baterie Li-Ion
- Tensiunea bateriei 14.4 V
- Capacitatea bateriei 1.1 Ah
- Deschiderea mandrinei 10 mm
- Numărul de viteze 2
- Revers da
- Max. turații în gol 1400 min-1
- Moment de strângere maxim 30 Nm
- Capacit. de găurire în lemn 25 mm
- Capacit. de găurire în otel 10 mm
- Greutatea 1.4 kg
| Specificatii | |
| Capacit. de găurire în lemn | 25 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Capacitatea bateriei | 1.1 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Greutatea | 1.4 kg |
| Max. turații în gol | 1400 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 30 Nm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | este |
| Tensiunea bateriei | 14.4 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Tip | fără percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





