Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24761
- Articol:Z390791754
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :rețea
- Deschiderea mandrinei :6,35 mm
- Greutatea :1.4 kg
- LED-uri de iluminare :este
- Max. turații în gol :6000 min-1
- Moment de strângere maxim :11 Nm
- Numărul de viteze :1
- Revers :este
- Tip mandrină :hexagonală pentru biţi
- Tip :fără percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Mașină de înșurubat Makita FS6300R
- Tip fără percuție
- Tip mandrină hexagonală pentru biţi
- Alimentare rețea
- Deschiderea mandrinei 6,35 mm
- Numărul de viteze 1
- Revers da
- Max. turații în gol 6000 min-1
- Moment de strângere maxim 11 Nm
- LED-uri de iluminare da
- Greutatea 1.4 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Deschiderea mandrinei | 6,35 mm |
| Greutatea | 1.4 kg |
| LED-uri de iluminare | este |
| Max. turații în gol | 6000 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 11 Nm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Revers | este |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi |
| Tip | fără percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






