Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24717
- Articol:Z1bcddcfb2
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :acumulator
- Deschiderea mandrinei :6.35 mm
- Greutatea :1.2 kg
- Max. turații în gol :3600 min-1
- Motor fără perii :este
- Numărul de viteze :4
- Revers :este
- Set :fără acumulator
- Suitcase :nu este
- Tensiunea bateriei :18 V
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :Cartuș de 1/4 biți
- Tip :cu percuție
- Turația în gol :3800 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Mașină de înșurubat Makita DTD171Z
- Tip cu percuție
- Tip mandrină Cartuș de 1/4 biți
- Alimentare acumulator
- Tip de baterie Li-Ion
- Motor fără perii da
- Tensiunea bateriei 18 V
- Deschiderea mandrinei 6.35 mm
- Numărul de viteze 4
- Revers da
- Max. turații în gol 3600 min-1
- Turația în gol 3800 min-1
- Set fără acumulator , case , încărcător
- Suitcase nu
- Greutatea 1.2 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Deschiderea mandrinei | 6.35 mm |
| Greutatea | 1.2 kg |
| Max. turații în gol | 3600 min-1 |
| Motor fără perii | este |
| Numărul de viteze | 4 |
| Revers | este |
| Set | fără acumulator |
| Suitcase | nu este |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | Cartuș de 1/4 biți |
| Tip | cu percuție |
| Turația în gol | 3800 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







