Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24798
- Articol:Z56a1007fb
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea bateriei :1.3 Ah
- Deschiderea mandrinei :6,35 mm
- Greutatea :2 kg
- Max. turații în gol :4000 min-1
- Revers :este
- Tensiunea bateriei :18 V
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :hexagonală pentru biţi
- Tip :fără percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Mașină de înșurubat Makita DFR550Z
- Tip fără percuție
- Tip mandrină hexagonală pentru biţi
- Tip de baterie Li-Ion
- Tensiunea bateriei 18 V
- Capacitatea bateriei 1.3 Ah
- Deschiderea mandrinei 6,35 mm
- Revers da
- Max. turații în gol 4000 min-1
- Greutatea 2 kg
| Specificatii | |
| Capacitatea bateriei | 1.3 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 6,35 mm |
| Greutatea | 2 kg |
| Max. turații în gol | 4000 min-1 |
| Revers | este |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi |
| Tip | fără percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

