Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24739
- Articol:Z0ee378268
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :acumulator
- Capacit. de găurire în lemn :21 mm
- Capacit. de găurire în otel :10 mm
- Capacitatea bateriei :1.3 Ah
- Deschiderea mandrinei :6,35 mm
- Greutatea :0.9 kg
- LED-uri de iluminare :este
- Max. turații în gol :1300 min-1
- Moment de strângere maxim :24 Nm
- Numărul de viteze :2
- Revers :este
- Tensiunea bateriei :10.8 V
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :hexagonală pentru biţi
- Tip :fără percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Descriere Mașină de înșurubat Makita DF030DWE
Makita DF 030 DWE
Cutie de viteze cu două viteze planetare cu unelte de metal
Abilitatea de a instala 18 pozitii pentru cuplu rotativ şi una pentru foraj
Cel mai usor din clasa sa
400% de viaţă a bateriei
- Tip fără percuție
- Tip mandrină hexagonală pentru biţi
- Alimentare acumulator
- Tip de baterie Li-Ion
- Tensiunea bateriei 10.8 V
- Capacitatea bateriei 1.3 Ah
- Deschiderea mandrinei 6,35 mm
- Numărul de viteze 2
- Revers da
- Max. turații în gol 1300 min-1
- Moment de strângere maxim 24 Nm
- Capacit. de găurire în lemn 21 mm
- Capacit. de găurire în otel 10 mm
- LED-uri de iluminare da
- Greutatea 0.9 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacit. de găurire în lemn | 21 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Capacitatea bateriei | 1.3 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 6,35 mm |
| Greutatea | 0.9 kg |
| LED-uri de iluminare | este |
| Max. turații în gol | 1300 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 24 Nm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | este |
| Tensiunea bateriei | 10.8 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi |
| Tip | fără percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


