Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24796
- Articol:Ze7a51d385
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacit. de găurire în lemn :76 mm
- Capacit. de găurire în otel :13 mm
- Capacitatea bateriei :3 Ah
- Deschiderea mandrinei :1,5 - 13 mm
- Greutatea :2.6 kg
- LED-uri de iluminare :este
- Max. turații în gol :2100 min-1
- Moment de strângere maxim :115 Nm
- Numărul de viteze :2
- Revers :este
- Set :case
- Tensiunea bateriei :18 V
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :fixare rapidă
- Tip :fără percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Mașină de găurit și înșurubat Makita DDF481RFE - pentru găurirea și acționarea șuruburilor în diferite tipuri de materiale. Echipat cu un motor fără perii, instrumentul vă va servi mult timp fără service. Cuplu ridicat pentru găurirea rapidă și de calitate a materialelor dure. Oprirea automată a motorului previne rănirea utilizatorului dacă instrumentul este blocat. O baterie puternică cu o capacitate de 3 Ah vă permite să lucrați cu instrumentul mult timp la o singură încărcare. Bateriile sunt, de asemenea, echipate cu un indicator de descărcare pentru reîncărcare în timp util. Mânerul lateral oferă ușurință în operare, manevrabilitate și suport bun pentru sarcini mai grele.
Specificații tehnice
- Tensiune acumulator 18 V
- Mandrina 1.5-13 mm
- Capacitate acumulator 3.0 Ah
- Tip acumulator Li-lon
- Momentul Max. de strângere 115 Nm
- Acumulatoare 2*3.0 Ah
- Turație în gol 0-550/0-2100 rpm
- Greutate 2.4 kg
| Specificatii | |
| Capacit. de găurire în lemn | 76 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| Capacitatea bateriei | 3 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 1,5 - 13 mm |
| Greutatea | 2.6 kg |
| LED-uri de iluminare | este |
| Max. turații în gol | 2100 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 115 Nm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | este |
| Set | case |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Tip | fără percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







