Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24815
- Articol:Z638ac683a
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacit. de găurire în lemn :76 mm
- Capacit. de găurire în otel :13 mm
- Capacitatea bateriei :3 Ah
- Deschiderea mandrinei :1,5-13 mm
- Greutatea :2.3 kg
- LED-uri de iluminare :nu este
- Max. turații în gol :2000 min-1
- Moment de strângere maxim :91 Nm
- Numărul de viteze :2
- Revers :nu este
- Tensiunea bateriei :18 V
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tip mandrină :fixare rapidă
- Tip :fără percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Mașină de înșurubat Makita DDF458Z
- Tip fără percuție
- Tip mandrină fixare rapidă
- Tip de baterie Li-Ion
- Tensiunea bateriei 18 V
- Capacitatea bateriei 3 Ah
- Deschiderea mandrinei 1,5-13 mm
- Numărul de viteze 2
- Revers nu
- Max. turații în gol 2000 min-1
- Moment de strângere maxim 91 Nm
- Capacit. de găurire în lemn 76 mm
- Capacit. de găurire în otel 13 mm
- LED-uri de iluminare nu
- Greutatea 2.3 kg
| Specificatii | |
| Capacit. de găurire în lemn | 76 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| Capacitatea bateriei | 3 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 1,5-13 mm |
| Greutatea | 2.3 kg |
| LED-uri de iluminare | nu este |
| Max. turații în gol | 2000 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 91 Nm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Revers | nu este |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Tip | fără percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

