Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29858
- Articol:A641700
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:rețea
- Capacit. de găurire în lemn:25 mm
- Capacit. de găurire în otel:10 mm
- Deschiderea mandrinei:10 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.4 kg
- LED-uri de iluminare:da
- Max. turații în gol:800 min-1
- Moment de strângere maxim:35 Nm
- Numărul de viteze:2
- Producător:Interskol
- Rotații 1 viteza:800 min‾¹
- Tip:fără percuție
- Tip mandrină:fixare rapidă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Capacit. de găurire în lemn | 25 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.4 kg |
| LED-uri de iluminare | da |
| Max. turații în gol | 800 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 35 Nm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Producător | Interskol |
| Rotații 1 viteza | 800 min‾¹ |
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







