Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29859
- Articol:A641670
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Capacit. de găurire în lemn:20 mm
- Capacit. de găurire în otel:10 mm
- Capacitatea bateriei:1500 Ah
- Deschiderea mandrinei:0,8-10 mm
- Garanție:12 luni
- LED-uri de iluminare:da
- Max. turații în gol:1350 min-1
- Moment de strângere maxim:25 Nm
- Numărul de viteze:2
- Producător:Interskol
- Reglarea electronică a rotației:da
- Rotații 1 viteza:350 min‾¹
- Rotații 2 viteza:1350 min‾¹
- Tensiunea bateriei:12 V
- Tip:fără percuție
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip mandrină:fixare rapidă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacit. de găurire în lemn | 20 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Capacitatea bateriei | 1500 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 0,8-10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| LED-uri de iluminare | da |
| Max. turații în gol | 1350 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 25 Nm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Producător | Interskol |
| Reglarea electronică a rotației | da |
| Rotații 1 viteza | 350 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1350 min‾¹ |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Tip | fără percuție |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



