Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29527
- Articol:A641265
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Capacit. de găurire în lemn:20 mm
- Capacit. de găurire în otel:10 mm
- Capacitatea bateriei:1.3 Ah
- Deschiderea mandrinei:10 mm
- Garanție:12 luni
- LED-uri de iluminare:da
- Moment de strângere maxim:20 Nm
- Număr de baterii incluse:1
- Numărul de viteze:2
- Producător:Hammer
- Reglarea electronică a rotației:da
- Revers:da
- Rotații 1 viteza:350 min‾¹
- Rotații 2 viteza:1050 min‾¹
- Suitcase:da
- Tensiunea bateriei:12 V
- Timp de încărcare:1 ore
- Tip:fără percuție
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip mandrină:fixare rapidă
- Trepte ale momentului de torsiune:19
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacit. de găurire în lemn | 20 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 10 mm |
| Capacitatea bateriei | 1.3 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| LED-uri de iluminare | da |
| Moment de strângere maxim | 20 Nm |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Numărul de viteze | 2 |
| Producător | Hammer |
| Reglarea electronică a rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 350 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1050 min‾¹ |
| Suitcase | da |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Tip | fără percuție |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Trepte ale momentului de torsiune | 19 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







