Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30189
- Articol:A1188252
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Capacitatea bateriei:2 Ah
- Deschiderea mandrinei:1/4" mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.21 kg
- Producător:Graphite
- Revers:da
- Tensiunea bateriei:18 V
- Timp de încărcare:1 ore
- Tip:cu percuție
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip mandrină:hexagonală pentru biţi (1/4 HEX)
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 1/4" mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.21 kg |
| Producător | Graphite |
| Revers | da |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Tip | cu percuție |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi (1/4 HEX) |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






