Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30190
- Articol:A1188177
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Capacitatea bateriei:2 Ah
- Deschiderea mandrinei:2-13 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:5 kg
- LED-uri de iluminare:da
- Motor fără perii:da
- Număr de baterii incluse:2
- Producător:Graphite
- Suitcase:da
- Tensiunea bateriei:18 V
- Timp de încărcare:1 ore
- Tip:fără percuție
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip mandrină:fixare rapidă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 2-13 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 5 kg |
| LED-uri de iluminare | da |
| Motor fără perii | da |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Producător | Graphite |
| Suitcase | da |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Tip | fără percuție |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
