Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30187
- Articol:A637032
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:acumulator
- Capacitatea bateriei:2 Ah
- Deschiderea mandrinei:10 mm
- Garanție:12 luni
- LED-uri de iluminare:da
- Moment de strângere maxim:44 Nm
- Număr de baterii incluse:1
- Numărul de viteze:2
- Producător:Graphite
- Reglarea electronică a rotației:da
- Revers:da
- Rotații 1 viteza:350 min‾¹
- Rotații 2 viteza:1250 min‾¹
- Suitcase:da
- Tensiunea bateriei:18 V
- Timp de încărcare:1 ore
- Tip:fără percuție
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip mandrină:fixare rapidă
- Trepte ale momentului de torsiune:20
- Arată toate specificatiile
1.965 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 370 Lei / lună |
206 Lei / lună |
151 Lei / lună |
124 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| LED-uri de iluminare | da |
| Moment de strângere maxim | 44 Nm |
| Număr de baterii incluse | 1 |
| Numărul de viteze | 2 |
| Producător | Graphite |
| Reglarea electronică a rotației | da |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 350 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1250 min‾¹ |
| Suitcase | da |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Timp de încărcare | 1 ore |
| Tip | fără percuție |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Trepte ale momentului de torsiune | 20 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa








